نعمتی: رفت و برگشت، استقلال را خواهیم بُرد

[ad_1]

ورزش سه: سیامک نعمتی که طی دو هفته اخیر ستاره پرسپولیس و تیم برانکو ایوانکوویچ لقب گرفته، از انتخاب این تیم ابراز رضایت دارد و امیدوار است بتواند به درخشش خود در جمع سرخپوشان به همین شکل ادامه دهد.

وی درباره دلیل آمادگی خود در فصل جدید اینطور توضیح می‌دهد: فکر می کنم امسال یکی از سال هایی بود که تمرینات را شروع کردیم. بعد از روز اول که ریکاوری داشتیم تمرینات بدنسازی را شروع کردیم. بیش از یک ماه بدنسازی داشتیم و این مساله باعث شد تا کمی در هفته‌های ابتدایی از نظر بدنی برای فوتبال آماده نباشیم. خدا را شکر در هفته دوم بدن خوبی داشتیم و این هفته شرایط خوبی داشتیم. در بازی اول خدا را شکر با سه امتیاز برگشتیم و در هفته دوم هم با گل های خوبی به برتری رسیدیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

نعمتی: رفت و برگشت، استقلال را خواهیم بُرد

رفتن ستاره‌ها و ضعیف شدن تیم باعث شده بود تا خیلی‌ها نسبت به موفقیت دوباره تیم ناامید باشند. نعمتی در اینباره نظرش را اینطور می‌گوید: خب رفتن ستاره‌ها تاثیرگذار بود. ۵-۴ بازیکن خوب را از دست دادیم که کمک کردند در موفقیت گذشته. برای آنها آرزوی موفقیت در تیم جدید دارم. پرسپولیس اما شرایط خود را همانند سال های گذشته از حیث تاکتیکی دنبال می کند و خوشبختانه در راس تیم آقای برانکو هستند. در حال حاضر ترکیب ۱۱ نفره و جوانان خوبی هم داریم. امیدوارم در این فرصت از موقعیت استفاده کنند و خود را ثابت کنند. امیدوارم تا نیم فصل امتیازات خوبی کسب کنیم و در نیم فصل بعدی هم به امتیاز قهرمانی نزدیک شویم.

نعمتی ادعا دارد که پرسپولیسی است و به این خاطر به این باشگاه آمده اما آیا اگر استقلال به او پیشنهاد می‌داد و برانکو نظری روی او نداشت چه تصمیمی می‌گرفت: روزی که پیشنهاد پرسپولیس به دستم رسید همه ما در خانواده خوشحال شدیم. ما خانوادگی پرسپولیسی هستیم. به خدا این را که الان در این تیم هستم نمی‌گویم و همان موقع که آمدم عکس‌‌های دوران بچگی‌ام با پیراهن پرسپولیس را در صفحه شخصی‌ام گذاشتم تا نشان دهم اکنون به آرزویم رسیدم.

از استقلال دو سال پیاپی پیشنهاد داشتم اما نپذیرفتم. وقتی پیشنهاد پرسپولیس رسید بلافاصله قبول کردم. اگر پرسپولیس پیشنهاد نمی‌داد منتظر می‌ماندم حتی اگر چند سال دیگر هم طول می‌کشید. من دلم پرسپولیسی بود و اصلا نمی‌توانستم قبول کنم به استقلال بروم و به خاطر پرسپولیس حتی به استادیوم هم می‌رفتیم و تیم را تشویق می‌کردم.

هافبک پرسپولیس که در فصل گذشته در دربی برگشت شکست خوردند، در واکنش به این سوال که آیا دربی برگشت مهم است و اینکه در بازی رفت و در نهایت قهرمانی را به دست بیاوری مهم نیست گفت: دربی جفتش مهم است و رفت و برگشت ندارد. ما رفت و برگشت استقلال را در این فصل خواهیم برد.

نعمتی: رفت و برگشت، استقلال را خواهیم بُرد

وی در مورد اینکه قهرمانی سوپرکاپ را در حالی به دست آوردند که استقلال در این بازی شرکت نکرد گفت: ما آماده بودیم و از این بازی استقبال می‌کردیم اما نمی‌دانم چرا آنها نیامدند. قبل از این بازی همه آماده سوپرجام بودند و هواداران استقلال هم کری می‌خواندند اما به یکباره نمی دانم چی شد که نیامدند. حالا ان‌شاالله در دربی رفت بازی می‌کنیم و برنده خواهیم شد. البته این بازی مربوط به لیگ است و ان شاالله در آسیا هم بازی خواهیم کرد.

وی درباره عملکرد موفقیت آمیزش در شوتزنی و اینکه بهترین شوتی که از آن خاطره دارد مربوط به کدام بازی است گفت: از زمان بازی در پایه‌ها همیشه در تمرین شوتزنی می‌کردم. بهترین شوتی هم که زدم بازی با استقلال بود. آن گل البته شاید در حضورم در پرسپولیس تاثیر داشت. 

نعمتی در مورد گلزنی در ترکیب پرسپولیس و اینکه آیا شادی گل خاصی برای دربی در ذهن دارد گفت: تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا برای پرسپولیس مفید باشم و بعد از گل بزنم. البته این را هم بگویم که گل زدن در پرسپولیس واقعا خیلی لذتبخش است و می‌چسبد. من هیچ برنامه‌ای برای شادی گل ندارم و همان لحظه تصمیم می‌گیرم. شاید البته برای بازی استقلال تمرین کردم تا شادی گل خاصی داشته باشم ولی فعلا هیچ تصمیمی نگرفتم. حالا امیدوارم گل بزنم و شادی مهم نیست.

شماره ۸۸ پرسپولیس درباره اینکه استقلال اکنون تیم متفاوتی با جذب چند ستاره محسوب می‌شود گفت: استقلال با بازیکنان خیلی خوبی قرارداد بسته اما ما هم تیم خوبی علیرغم محرومیت دارم و از هیچ تیمی هراس نداریم و با هدف خودمان کار را دنبال می‌کنیم.

وی در مورد شایعاتی که درباره وزیر ورزش و پرسپولیسی بودن او وجود دارد و اینکه حامی باشگاه پرسپولیس است تا آنها مشکل مالی نداشته باشند اینطور توضیح داد: من تا الان وزیر را ندیدم که بدانم پرسپولیسی است یا استقلالی. اما این را بگویم که آقای گرشاسبی تمام تلاش خود را می‌کند تا مشکلات مالی ما را برطرف کند اما فعلا که هیچ خبری نیست. ما از پارسال طلب داریم. من چند بار به باشگاه رفتم دیدم ایشان در حال تلاش است. امیدوارم در جایگاه خود بمانند و بتوانند کارها را پیش ببرند.

وی در خصوص جدال با الدحیل در مرحله یک چهارم لیگ قهرمان گفت: الدحیل مثل الهلال دوره قبل است. ولی ما تجربه این تیم (الهلال) را داریم و امیدوارم آنجا نتیجه خوبی بگیریم. بازی با الهلال در آزادی برگزار نمی‌شد و ما شانس میزبانی نداشیتم اما اکنون شرایط خوب است و اگر نتیجه خوبی در دوحه بگیریم صعودمان به مرحله بعدی دور از دسترس نیست.

[ad_2]

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید