تبریزی: اهداف بزرگی با استقلال دارم

[ad_1]

فارس: مرتضی تبریزی در خصوص پیوستنش به استقلال صحبت های زیر را انجام داد:

سرانجام بعد از چند فصل که صحبت از حضورت در استقلال مطرح می شد آبی پوش شدی، احساست چیست…

درست است.خوشحالم بعد از چند سال این اتفاق خوب رخ داد و حس خوبی دارم که عضوی از خانواده بزرگ استقلال شده ام.

حتما می دانی که امسال هافبک های خوبی مثل جباروف و ابراهیمی از استقلال جدا شده اند.شرایط مهاجمان با وجود رفتن این بازیکنان سخت نیست؟

استقلال همیشه تیم بزرگی بوده و خواهد بود. بازیکنانی که اسم بردید بازیکنان بزرگی هستند که از استقلال جدا شده اند اما طبعا کادر فنی استقلال به فکر این موضوع بوده و فکر می کنم نفراتی هم که جایگزین شده اند بازیکنان بزرگی هستند. من امیدوارم که امسال همه به هم کمک کنیم تا به شرایط خوبی برسیم.

اینکه بگویند تبریزی جانشین تیام شده کارت را سخت نمی کند؟

تیام بازیکن بزرگی بوده و همه این موضوع را می دانند.او مهاجم بزرگی بود که مقابل ما بازی کرد و عملکردش را دیده ایم. من تلاشم این است که کار خودم را انجام بدهم و برای استقلال مفید باشم.اولین هدفم همین است.

دو فصل پیش قبل از حضور کاوه رضایی در شارلروا در فصل نقل و انتقالات کنار رضایی عکس گرفتی و خیلی ها فکر می کردند قرار است به استقلال بروی اما نه تو به استقلال رفتی و نه رضایی ماند…

درست است، کاوه یکی از دوستان صمیمی من و واقعا پسر فوق العاده ای است.قسمت نشد که آن سال در کنار او باشم ولی امیدوارم دوباره یک روز در یک تیم در کنار هم بازی کنیم.

تبریزی: اهداف بزرگی با استقلال دارم

هنوز به تیم اضافه نشدی کلی در اینستاگرام به فالوورهایت اضافه شده. به این موضوع دقت کردی؟

واقعا؟( می خندد)…این موضوع هم طبیعی است چون می دانستم که به چه تیم بزرگی آمدم.استقلال تیم پرطرفداری است و طبعا بازیکن در همه ابعاد چه در زمین و چه بیرون از زمین در کانون توجه قرار می گیرد.

ظاهرا قرار است در بازی فردا هم برای ذوب آهن بازی نکنی…

بله درست است، دو باشگاه توافق کردند که بازی نکنم.

شماره پیراهنت در استقلال مشخص شده؟

هنوز نه.من معمولا شماره ۱۱ را می پوشم ولی الان هنوز چیزی مشخص نشده است.

 صحبت پایانی؟

از مسئولان باشگاه ذوب آهن و همه هم تیمی هایم تشکر و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.امیدوارم بتوانم برای استقلال مفید باشم. از هواداران استقلال هم می خواهم ما را دعا کنند تا در ادامه راه کمک حال تیم باشم زیرا اهداف بزرگی با استقلال در سر دارم.

[ad_2]

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید